20

Yıllık
Tecrübe

Biz Kimiz

Hayata Değer Katan Projeler

2002 yılından bugüne Kocaeli'nin çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatına imzasını atan YELKENT YAPI, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak halen çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize; hayır işleri yaparak insanlığa; büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine; ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.

Vizyonumuz

Her Zaman Daha Fazlası İçin

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak; Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize; Hayır işleri yaparak insanlığa; Büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine; ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.

Vizyonumuz

Daima Kaliteli ve Güvenilir

YELKENT YAPI, bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir.